Obchodní podmínky

Objednávku, kterou zašlete, považujeme za závaznou. Při obdržení objednávky Vám bude e-mailem zasláno potvrzení o jejím přijetí. Tímto považujeme kupní smlouvu za uzavřenou.

U objednání je nutné, abyste uvedli aktuální telefonický kontakt, na kterém jste k zastižení, abychom Vás mohli včas informovat o termínu dodání zboží, nebo o nějakém případném problému (např. delší dodací lhůta, objednané zboží nelze zkompletovat). Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem fy Obklady Dlažby Poteč, s.r.o.

Způsoby platby 

1. V hotovosti

Platba hotově na naší kamenné prodejně

2. Na dobírku

Platba hotově dopravci při převzetí zboží mimo kamennou prodejnu

3. Bankovním převodem předem na účet

Platba předem bankovním převodem - bude Vám zaslán e-mail s číslem účtu, variabilním symbolem a celkovou částkou k úhradě. Zboží bude expedováno po připsání částky na náš účet.

Doprava zboží 

Obvykle Vám doručíme Váš nákup při osobním odběru do 2 pracovních dnů, nebo při doručení až do domu do 5 pracovních dnů. Jestliže máme zboží skladem, budeme Vás telefonicky informovat, dohodneme přesný den a přibližný čas dodání zboží. Dodávky zboží provádíme vlastními zaměstnanci a vlastními vozy. Při dodání zboží dostáváte prodejku, nebo fakturu na dodané zboží.

1. Osobní odběr

Objednané zboží si v případě zájmu můžete vyzvednout na naší prodejně.

2. Doručení až do domu

Náklady na doručení zejména obkladů a dlažeb jsou vzhledem k objemu a jejich váze vysoké, a proto mají některá omezení. Přesto je snahou naší společnosti na Vás tyto náklady nepřenášet a účtovat jen mírný poplatek. Přehled všech dopravních tarifů je v následující tabulce:

tarif

vzdálenost

 

 

 

A              

do 15km

 

 

    390,00 Kč

B

do 35km

 

 

590,00 Kč

C

do 65km

 

 

990,00 Kč

D

nad 65km

individuálně 10 Kč/km  

 

Ochrana osobních údajů

Provozovatel e-shopu prohlašuje, že poskytuje své služby v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány pouze pro účely obchodní ve smyslu splnění služeb zákazníkům. Nebudou poskytnuty třetím osobám a ani jinak zneužity.

Zákazník využíváním služeb tohoto elektronického obchodu uděluje souhlas ke shromaždování osobních údajů.

Doplňující informace 

Veškeré fotografie použité na internetových stránkách e-shopu jsou pouze ilustrační. Zobrazení barev je limitováno technickými parametry monitoru a nemusí zcela odpovídat skutečnosti.

Reklamace zboží nakoupeného prostřednictvím e-shopu 

V případě reklamace se obraťte na naši prodejnu, jejímž prostřednictvím jste zařizovali objednávku. Zde Vám poskytneme veškeré informace a asistenci při řešení Vaší reklamace.

Veškeré kontakty na naši prodejnu, jak telefonické tak e-mailové, naleznete v záložce kontakty.

Storno 

V případě, že jste přehodnotili Vaši objednávku a chcete ji stornovat, můžete tak učinit e-mailem na adresu, z které Vám přišlo potvrzení Vaší objednávky. Toto storno musí být vždy potvrzeno prodávajícím. Pokud kupující objednávku nestornuje a zboží je mu doručeno, nebo odmítne objednané zboží převzít, budou kupujícímu vyúčtovány veškeré náklady na doručení a odvoz zboží. Pro doúčtování používáme ceníky přepravní společnosti Toptrans, přesný ceník je na adrese www.toptrans.cz

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží 

Při objednávce a následném prodeji přes e-shop má kupující právo na odstoupení od smlouvy dle § 53 odst.7 Obč. Zákoníku, a to do 14 dní od převzetí zboží. Zboží musí být vráceno kompletní a nepoužité, včetně originálních obalů. Zboží nesmí být poškozeno a nesmí jevit známky opotřebení či používání. Zboží musí být vráceno na adresu prodejny, prostřednictvím které se objednávka uskutečnila.


Naše služby
Náš tip - doporučujeme
633,-
288,-
včetně DPH
399,-
270,-
včetně DPH
 
499,-
včetně DPH
799,-
679,-
včetně DPH
 
499,-
včetně DPH
Anketa